ייעוץ סאונד אישי


איתן ויסלר מתמחה בליווי לקוחות פרטיים ועסקים בתהליך בחירת מערכת שמע. השירות מבטיח התאמה מרבית לטעמים ולצרכים, ללא התרוצצויות והוצאות מיותרות.

לקוחות עסקיים

סאונד כמקדם מכירות

סאונד איכותי תופס מקום נכבד ביצירת החוויה הכוללת לה מצפים הלקוחות שלך. לכן, ייעוץ סאונד חיוני לא רק למועדוני הופעות וריקודים, אלא גם לאולמות אירועים, מסעדות וברים, מרפאות וחדרי כושר, חנויות ועסקים.

העדר תכנון סאונד עלול לגרום למגוון בעיות, החל מחוסר נעימות, דרך חוסר יכולת של מערכת הסאונד להתמודד עם הרעש שמפיק הקהל ועד לקלקול שלה. התוצאה של כל הבעיות האלה זהה – יצירת חווית לקוח שלילית, שעלולה להוביל לפגיעה בהכנסות.

לכן, מתחיל תהליך ייעוץ הסאונד בבחינה של אופי המקום. בשלב הזה נבחן שאלות מהותיות, כמו תפקידה של המוזיקה (מוקד ההתרחשות או רקע), סוג המוזיקה שתושמע וכמות האנשים שישהו בחלל. על סמך התשובות והתקציב הנתון ניצור אפיון של המערכת הרצויה ונקבע את מספר הרמקולים הדרוש ואת אופן הפיזור שלהם בחלל.

מומלץ לשלב את הייעוץ כבר בתהליך תכנון המקום. באופן הזה, נוכל להטמיע את המערכת והרמקולים בצורה הטובה ביותר בתכנית האדריכלית ולהבטיח התאמה מרבית למערכת החשמל (כדי להבטיח אספקת חשמל יציבה ולמנוע התנגשות עם מערכות אחרות).

אחרי ביצוע האפיון, ניגש לרכישת המערכת. הליווי האישי מבטיח שנפיק מהתקציב את המרב  ונבחר בחלקים שיעבדו יחד בצורה הטובה ביותר, בהתאם למטרות שהגדרנו. בשלב הזה, נבחן גם מגוון אפשרויות עיצוביות. 

התקנת המערכת וכיוון הרמקולים מבוצעות על ידי מומחה להתקת מערכות. מאחר שהשלב הזה אחראי במידה רבה לאיכות הסאונד שתפיק המערכת, מבוצעת העבודה תחת פיקוח צמוד. באופן הזה נבטיח היצמדות לתכנון המקורי ופיזור מרבי של הסאונד בחלל. 

לפרטים נוספים על סאונד כמקדם מכירות, מומלץ לקרוא גם את עמוד ייעוץ אקוסטי