ייעוץ סאונד אישי


איתן ויסלר מתמחה בליווי לקוחות פרטיים ועסקים בתהליך בחירת מערכת שמע. השירות מבטיח התאמה מרבית לטעמים ולצרכים, ללא התרוצצויות והוצאות מיותרות.

לקוחות פרטיים

רגע לפני שקונים מערכת שמע או קולנוע ביתי

המחירים הגבוהים וההיצע הרב עלולים להוביל לרכישת מערכת יקרה מדי, שלא תעניק את התוצאה הרצויה. ליווי אישי בתהליך הרכישה מבטיח התאמה מרבית לטעם ולצרכים המדויקים ומונע הוצאות מיותרות, התרוצצויות ובזבוז זמן.

בשלב הראשון נבחן את ההעדפות האישיות שלך  ואת מבנה הבית, המיקום הרצוי של המערכת, תנאי הסאונד בבית ובסביבתו, התקציב הנתון וגורמים נוספים. שקלול כל הנתונים יעניק לנו אפיון מדויק של המערכת האופטימלית ויאפשר לבצע חלוקת תקציב נכונה בין חלקיה השונים.

בהתבסס על האפיון, נבחן מספר אפשרויות ממוקדות של מערכות. במהלך ההאזנה נבדוק אם הן עונות על ההגדרות ונוודא התאמה מרבית בין החלקים השונים, כדי להבטיח את איכות הסאונד הטובה ביותר. 

לאחר רכישת המערכת, יתבצעו הרכבה והתקנה על ידי מומחה להתקנת מערכות. העבודה מבוצעת בפיקוח מלא, כדי לוודא היצמדות למיקום שנקבע בשלב התכנון, שמטרתו להבטיח פיזור נכון של הסאונד בחלל. 

תהליך הליווי גמיש ומותאם להעדפותיך. ניתן לבצע אותו בשיתוף מלא שלך, באופן עצמאי לגמרי או בכל דרך ביניים. במקרים בהם רכישת המערכת הינה חלק מתהליך שיפוץ או בנייה, מומלץ לבצע את התהליך בשיתוף האדריכלים, מעצבי הפנים ואנשי המקצוע הנוספים, כדי להבטיח התאמה לתכנון האדריכלי ולקו העיצובי.